USD
USD Dolar amerykański EUR Euro GBP Funt szterling AUD Dolar australijski CAD Dolar kanadyjski BRL Real brazylijski CNY Juan chiński CZK Korona czeska DKK Korona duńska HKD Dolar hongkoński ILS Nowy szekel izraelski JPY Jen japoński MYR Ringgit malezyjski NZD Dolar nowozelandzki NOK Korona norweska PLN Złoty polski RON Lej rumuński RUB Rubel rosyjski SAR Rial saudyjski SGD Dolar singapurski ZAR Rand RPA KRW Won południowokoreański SEK Korona szwedzka CHF Frank szwajcarski TRY Lira turecka UAH Hrywna ukraińska ARS Argentina, Peso THB Bat tajlandzki
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Quarto Premiado Com Vista Terraco 40M2 E Banheiro Ao Lado Em Petropolis ! Petropolis (Rio de Janeiro) Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kontakty

Quarto Premiado Com Vista Terraco 40M2 E Banheiro Ao Lado Em Petropolis !

ex. Quarto Com Terraco Unico Em Petropolis!

Rezerwacja online
2026-07-04
2026-07-05

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

38

Quarto Premiado Com Vista Terraco 40M2 E Banheiro Ao Lado Em Petropolis !

 Wi-Fi
 Spa i relaks

Salon spa

 Posiłki/Napoje

Restauracja

 Zaplecze konferencyjne

Centrum biznesowe

 Hotel przyjazny dzieciom

Bufet dla dzieci

 Zwierzęta nie są dozwolone

Zakaz wprowadzania zwierząt


Hotel Quarto Premiado Com Vista Terraco 40M2 E Banheiro Ao Lado Em Petropolis ! oferuje gościom wspólny salonik i restaurację oraz leży 65 km od lotniska Galeao. Santos Dumont's House Museum jest w odległości 19 min spacerem, a Mueum figur woskowych w Petrópolis jest mniej niż 1 km od hotelu.

Zabytki historyczne obejmują Pałac Grão-Pará, który znajdują się w zasięgu ręki od od tego hotelu. W pobliżu znajdują się liczne zabytki, w tym Pałac Kryształowy w Petrópolis, w 750 metrach. Quarto Premiado Com Vista Terraco 40M2 E Banheiro Ao Lado Em Petropolis ! leży maksymalnie 1 km od przystanku Petropolitano Fc.

Pokoje dysponują patio i balkonem, a ich wyposażenie obejmuje szafkę. W łazienkach dostępne są takie udogodnienia jak bidet, oddzielna toaleta i prysznic.

Podczas pobytu w obiekcie noclegowym goście mogą delektować się kontynentalnym śniadaniem. Restauracja Tribu's jest w bliskiej odległości od hotelu Quarto Premiado Com Vista Terraco 40M2 E Banheiro Ao Lado Em Petropolis !.

  • Lokalne atrakcje
  • Nossa Senhora do Rosario Church
    1642 km
  • Shopping Badia
    4109 km
  • Dom Stefana Zweiga
    1957 km
  • Shopping Serra Verde
    4136 km
  • Praça Princesa Isabel
    1008 km
  • Museum of the House of Presidents of the Republic
    578 km
  • Pałac Quitandinha
    3327 km
  • Museu da Forca Expedicionaria Brasileira
    766 km
  • Lotniska
  • Lotnisko Galeao
    62 km

Do dyspozycji gości w hotelu

O hotelu

  • Całkowity zakaz palenia
  • Wi-Fi
  • Zakaz wprowadzania zwierząt
  • Ochrona całodobowa
  • Kawiarnia
  • Gaśnice

Opcje wyżywienia

  • Restauracja
  • Stół na świeżym powietrzu
  • Stoły piknikowe

Usługi rekreacyjne

  • Leżaki
  • Słoneczny taras
  • Ogród
  • Sala rekreacyjna/Sala kinowa
  • Salon spa

Usługi

  • Obsługa porządkowa
  • Usługa zakupów spożywczych
  • Pierwszy drink za darmo
  • Centrum biznesowe
  • Pomieszczenia do spotkań/ przyjęć

Do dyspozycji gości w pokoju

  • Kącik dzienny
  • Patio
  • Meble ogrodowe
  • Stół
  • Bezpłatny zestaw kosmetyków
  • Telewizor LCD
  • Bufet dla dzieci
  • Podłoga z parkietem

Ważna informacja

Przyjazd: od 14:00
Wyjazd: do 11:00

Często Zadawane Pytania

  • 🌇

    Ile czasu zajmie dotarcie do centrum miasta z hotelu Quarto Premiado Com Vista Terraco 40M2 E Banheiro Ao Lado Em Petropolis !?

    Podróż od hotelu Quarto Premiado Com Vista Terraco 40M2 E Banheiro Ao Lado Em Petropolis ! do centrum miasta zajmuje 15 min spacerem.
  • 🚗

    Gdzie mogę zostawić swój pojazd na czas pobytu w hotelu Quarto Premiado Com Vista Terraco 40M2 E Banheiro Ao Lado Em Petropolis !?

    Hotel Quarto Premiado Com Vista Terraco 40M2 E Banheiro Ao Lado Em Petropolis ! udostępnia parking.

Sprawdź dostępność



Prosimy wprowadzić daty pobytu, aby sprawdzić dostępność.

Galeria

Feedback

Dane podróżującego

Oceń

Okropnie Fantastycznie

Skontaktuj się z Nami



Rezerwacja online
2026-07-04
2026-07-05

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

Dziękujemy za subskrypcję
Zamknij
Informacje prawne
  • Polityka prywatności
Quarto Premiado Com Vista Terraco 40M2 E Banheiro Ao Lado Em Petropolis !, Brazylia

Av. Piabanha, 264, Petrópolis, Brazylia

Bądź na bieżąco

Zapisując się do naszego newslettera, będziesz pierwszym, który otrzyma nasze najnowsze wiadomości i promocje.

System rezerwacji online

Kontakty

2026 © petropolis-hotels.com

All rights reserved